Ministar

D7 Ministar

Mandat: Aktuelni

Jasmin Halebić
Period trajanja mandata:
23.03.2015
Stranka:
SDA

Mandat: 2012-2014

Muhamed Kozadra
Period trajanja mandata:
21.11.2012 to 23.03.2015
Stranka:
SDA

Mandat: 2010-2012

Mirza Sendijarević
Period trajanja mandata:
19.06.2012 to 21.11.2012
Stranka:
SDP
Muhamed Kozadra
Period trajanja mandata:
13.01.2011 to 04.06.2012
Stranka:
SDA

Mandat: 2006-2010

Muhamed Kozadra
Period trajanja mandata:
22.10.2009 to 13.01.2011
Stranka:
SDA
Aida Haverić
Period trajanja mandata:
15.02.2007 to 22.10.2009
Stranka:
SDA

Mandat: 2002-2006

Aida Haverić
Period trajanja mandata:
06.02.2003 to 15.02.2007
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Hasib Gibanica
Period trajanja mandata:
08.02.2001 to 06.02.2003
Stranka:
SBiH

Mandat: 1998-2000

Kemal Kozarić
Period trajanja mandata:
19.12.1998 to 15.02.2001
Stranka:
SDA

Mandat: 1996-1998

Kemal Kozarić
Period trajanja mandata:
21.11.1996 to 19.12.1998
Stranka:
SDA